Kayseri Eşya Depolama

Ev eşyası depolama fiyatları için müşteri ile ön görüşme yapmadan ve eşyaların durumu hakkında kesin bir şekilde fikir sahibi olmadan fiyat vermek sağlıklı bir karar değildir. Profesyonel eşya depolama şirketleri, İstanbul ev eşyaları için kiralık depo fiyatları belirlenmeden önce eşya durumunu göz önünde bulundurmalıdır. Çünkü eşyaların miktarı ve hangi depoda hangi şartlarda saklanacağı gibi eşya depolama fiyatları için etkili olan faktörler hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Aşağıda eşya depolama ücretleri için, etki eden faktörler yer almaktadır.

“Eşya depolama firmalarının eşya depo kiraları ne kadar?” diye düşünmeden önce firmanın kalitesini düşünmek daha doğru olacaktır. Depolanacak eşyaların miktarı, kiralık eşya deposu fiyatları için belirleyici en önemli kriterlerinden birisidir. Bu nedenle depolama fiyatları hakkında net bilgi verebilmek için, depolanacak eşyanın miktarı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Taşıma esnasında gösterilen önemi ve gerekli paketleme malzemelerini sizlerle paylaştığımız gibi Kayseri’de uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Depolama yapılacak olan eşyalarınızı detaylı bir şekilde bizlerle paylaşmanız gerekli ve buna istinaden eksper aracımızın depo tespiti yapması gerekmektedir. Taşıma günü gelindiğinde gerekli sözleşme ve anlaşmalarımız yapılarak sizlere gerekli güvence sağlanmaktadır. Paketleme yapıldıktan sonra alınacak yere isteğiniz doğrultusunda 15 kata kadar çıkabilen teleskobik asansörlerimizle taşıma yapabiliyoruz. Depolarımızda yerleşimi yapılan eşyalarınız resmi çekilerek bilgi kaydı yapılır ve kilitlenir. Eşyalarınız anlık bir süre değişimi olmadığı takdirde en az 2-3 iş günü öncesinde talep etmeniz gerekmektedir ki planlama dahil olsun.Bu aşamalar ile profesyonel bir hizmet isterseniz size bir telefon kadar yakınız;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir