Kayseri Manisa Evden Eve Nakliyat

Yani oturmakta olduğunuz dairenin mevcut koşulları fark etmeksizin şehir içi nakliye talepleriniz bir günde çözüme ulaştırılmakta olup, şehirlerarası taşınma durumlarında ise mesafe farkına bağlı olarak yine 1 veya 2 gün gibi bir sürede yeni adresinize geçişiniz sorunsuz şekilde sağlanmaktadır.

Firmamız teknoloji bakımından da asansör sistemi başta olmak üzere gerekli tüm teknik donanıma sahiptir.
Dolayısıyla 1+1’den dubleks ile tripleks dairelerle birlikte yüksek katların taşınma işlemleri de tarafımızdan sıkıntısız sonuca ulaştırılır, hizmet noktasının memnuniyeti kazanılarak çalışmalarımıza son verilir.

Biz Yıldırımlar Nakliyat ekibi ile çalışmayı tercih ederseniz, alacağınız hizmet kalitesinden %100memnun kalacağınızı dile getirebiliriz. Çünkü her konuda titizli çalışmalarımızı yürüttüğümüzden ötürü olası her sıkıntının önüne önceden geçer ve müşterimizi üzecek hiçbir uygulamada bulunmadan hizmetimizi gerçekleştiririz.

Bizlere ulaştığınızda önceliğimiz sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına mevcut koşullarınızı tespit etmektir. Yani gerekli personel ve araç teminini yapabilmek, sonradan sorun ile karşılaşmamak adına oda sayısı, kat sayısı yeni ile eski daire arasındaki mesafe gibi hususları netleştirmekte ve ardından doğru planlama ile eşyalarınızın taşınma işlemini halletmekteyiz.

Tabi ki, mevcut koşullarınız Evden Eve Nakliyat işleminin hizmet bedelini de belirlemektedir. Eşyalarınızı güzelce korumaya alıp, bizlerden sadece nakliye talebinde bulabileceğiniz gibi bunun yanı sıra dilerseniz paketleme, kurulum, montaj ve yerleştirme uygulamalarının tarafımızdan yapılmasını

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir